Субота, 14.12.2019, 08:19
Відділ освіти Приморської РДА Запорізької області
Приветствую Вас Гість | RSS
Меню сайта
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входа
Главная » 2016 » Жовтень » 20 » 20.10.2016.
14:58
20.10.2016.

Районна педагогічна  виставка перспективного досвіду

Відділом освіти та районним методичним центром з метою інформування широкої педагогічної громадськості, органів державної влади й управління про новітні досягнення освіти Приморського району, поширення інноваційного педагогічного досвіду, виявлення творчих учителів та педагогічних колективів, організації співпраці освітніх закладів району, підвищення престижу педагогічної праці в суспільстві організовано   в Інтернет-режимі районна педагогічна виставка перспективного досвіду. У виставці взяли участь 79  педагогів  закладів освіти Приморського  району.

Учасники виставки  продемонстрували  належний фаховий рівень, достатню методичну й педагогічну підготовку, володіння сучасними інноваційними технологіями. 

Переможцями виставки визнано:

у номінації «Кращий педагогічний досвід» -

І місце – Димов К.С., учитель історії та правознавства КЗ «Приморський РУББЛ ІІ-ІІІ ст.», «Правове виховання в системі особистісно-орієнтовного навчання»;

Драганова Тамара Григорівна, заступник директора КЗ «ЗОШ № 2 І-III ступенів м. Приморська», «Управління якістю освіти в початковій школі»;

ІІ місце – Шишман Наталія Михайлівна, учитель російської мови та зарубіжної літератури КЗ «Юр’ївська БЗОШ І-ІІІ ст.», «Впровадження нових інноваційних технологій як ефективний шлях  розвитку творчого потенціалу учнів на уроках російської мови та зарубіжної літератури»;

ІІІ місце –   Кравченко Надія Анатоліївна, учитель математики КЗ «ЗОШ № 2 І-III ступенів м. Приморська», «Активізація пізнавальної діяльності учнів при поетапному формуванні розумових дій на уроках математики»;

Сичова Наталія Федорівна, учитель трудового навчання КЗ «НВК «Єлисеївська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ», «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках трудового навчання та позаурочний час»;

у номінації «Краща розробка сучасного уроку» -

І місце – Макаренко Наталя Олексіївна, учитель російської мови та зарубіжної літератури КЗ «СЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів м. Приморська ПВОПК», урок із зарубіжної літератури в 5 класі з теми «Е. Сетон-Томпсон. Оповідання «Лобо». Утвердження любові до всього живого»;

Пінчук Т.І., учитель початкових класів КЗ «СЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів м.Приморська ПВОПК», урок «Добір синонімів з метою увиразнення висловленої думки та уникнення повторів одного і того самого слова. Ознайомлення з деякими найпоширенішими фразеологізмами»;

Тихоненкова Альбіна Миколаївна, учитель математики  КЗ «СЗОШ №1 І-ІІІ ступенів м. Приморська ПВОПК», урок-тренінг «Побудова графіків функцій»;

ІІ місце – Чуйко Альона Григорівна, учитель англійської мови КЗ «Банівська ЗОШ І-ІІ ст.», урок у 7 класі за темою “Theatre. He was not of an age, but for all time”;

ІІІ місце – Гадючко О.О., учитель Захисту Вітчизни КЗ «Партизанська ЗОШ І-ІІІ ст.», урок «Засоби захисту шкіри»;

Панченко Наталя Валентинівна, учитель фізики КЗ «СЗОШ № 1 І-ІІІ ст. м. Приморська ПВОПК», урок «Застосування законів збереження імпульсу та механічної енергії»;

у номінації «Кращий мультимедійний проект» -

І місце – Вишневецький Василь Олександрович, учитель української мови та літератури КЗ «Приморський РУББ ліцей II-III ст.», цикл уроків з української літератури в 11 класі в презентаціях;

Нєтков Роман Васильович, учитель хімії КЗ «Орлівська ЗОШ І-ІІІ ст.», «Використання комп’ютерних технологій на уроках хімії»;

ІІ місце – Рабочкова Олена Анатоліївна, учитель історії та правознавства КЗ «Орлівська ЗОШ І-ІІІ ст.», проект «Мій край, моя історія жива»;

Іотова Наталія Петрівна, учитель української мови та літератури КЗ «Зеленівська ЗОШ І-ІІІ ст. ПМН», панорама уроків з української мови та літератури в презентаціях;

ІІІ місце – Рязанцев Віталій Вікторович, учитель біології КЗ «Преславська БЗОШ І-ІІІ ст.», пізнавальні міні-проекти з курсу біології в 6-7 класах;

у номінації «Краща розробка виховного заходу» -

І місце – Кулик Ольга Петрівна, педагог-організатор КЗ «Приморський РУББ ліцей II-III ст.», «Інтелектуально-розважальна вікторина «Я люблю Україну»;

ІІ місце – Тонєва Наталя Віталіївна, учитель початкових класів КЗ «Радолівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», «Тиждень початкових класів»;

ІІІ місце – Луценко  Юлія Сергіївна,  учитель історії                                    та  правознавства  КЗ «Навчально - виховний комплекс «Новоолексіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад», «Сценарій позакласного заходу до Дня визволення села від німецько– фашистських загарбників».  

            Вітаємо переможців виставки!

Бажаємо подальших успіхів у Вашій професійній діяльності!

Просмотров: 176 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Поиск
Календарь
«  Жовтень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
ПедПРЕСА
Полезные ссылки
  • Сайт Президента України
  • Міністерство молоді та спорту
  • ІСУО Запорізька область
  • КУРС: Школа
  • КУРС: ДНЗ
  • ЗОІППО
  • РНМЦ ИИТО
  • Заповики
  • ЗОДА
  • Освіта
  • МОН
  • НАУ
  • Верховна Рада України
  • Освіта Запорізької області
  • Олимпиады
  • Интершкола
  • Урядовий портал
  • МФУ
  • Управління ГДС
  • Щоденник
  • Фізкультура та спорт
  • РЦДТ
  • Приморський район
  • Приморська РДА
  • КУ "ІРЦ"
  • РМЦ
  • Нова Українська Школа

  • Репозитарій навчального контенту

    GISMETEO: Погода по г.Приморск
    Copyright MyCorp © 2019Конструктор сайтів - uCoz