Субота, 25.11.2017, 01:25
Відділ освіти Приморської РДА Запорізької області
Приветствую Вас Гість | RSS
Меню сайта
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входа
Главная » 2017 » Жовтень » 24 » 24.10.2017.
11:06
24.10.2017.

Конкурс на кращий малюнок із сюжетного малювання

«Витоки здібностей і обдарувань дітей –
на кінчиках їхніх пальців.
Від пальців, образно кажучи,
йдуть найтонші струмочки,
які живлять джерело творчої думки».

                                     В.О. Сухомлинський

 

Малюнок для дитини — це форма й засіб комунікації з іншими людьми та однолітками, її самовираження, самоствердження, а також картина світу.

Малюнок дитини для батьків — певний шлях до порозуміння з нею, до гармонізації родинних стосунків. Для фахівців у галузі дошкільної освіти — це своєрідна матриця внутрішнього світу, розвитку всіх сфер особистості, її соціалізації, «Я-концепції». Одним із способів сприяння розвитку дитячої художньої творчості є проведення різноманітних конкурсів. Саме в процесі малювання дитина здобуває нові знання, поглиблюються її уявлення про навколишній світ. Завдяки творчому процесу дитина опановує образотворчими навичками, учиться усвідомлено їх використовувати.

Серед вихованців  закладів дошкільної освіти  Приморського району на виконання Програми розвитку освіти Приморського району на 2013 – 2017 роки  (рішення Приморської районної  ради від 27.11.2013 №2) та з метою активізації творчості дітей старшого дошкільного віку, розвитку природних нахилів і творчих здібностей відбувся районний конкурс на кращий малюнок із сюжетного малювання для дітей старшого дошкільного віку. 

Вітаємо переможців!

І місце – Кара Назар (ДНЗ «Васильок» Вячеславської  сільської ради Приморського району Запорізької області), вихователь  Стойчева Світлана Афанасівна.

І місце – Демянова Кіра (КДНВЗ «Я/с «Казка» Приморської міської ради, вихователь Тарасенко Валентина Савелівна.  

ІІ місце – Стоянова Єлізавета (ДНЗ «Теремок»  Інзівської  сільської ради Приморського району Запорізької області), вихователь Кара Тетяна Вікторівна.

ІІ місце – Корбанюк Андрій (КДНВЗ «Я/с «Ромашка» Приморської міської ради, вихователь Барно Людмила Вікторівна.  

ІІІ місце – Черкасов Артем (КДНЗ «Горобинка»  Приморської міської ради Запорізької області),   вихователь  Баранік Поліна Віталіївна.
 

Просмотров: 40 | Добавил: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Поиск
Календарь
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
ПедПРЕСА
Полезные ссылки
  • Сайт Президента України
  • Міністерство молоді та спорту
  • ІСУО Запорізька область
  • КУРС: Школа
  • КУРС: ДНЗ
  • ЗОІППО
  • РНМЦ ИИТО
  • Заповики
  • ЗОДА
  • Освіта
  • МОН
  • НАУ
  • Верховна Рада України
  • Освіта Запорізької області
  • Олимпиады
  • Интершкола
  • Урядовий портал
  • МФУ
  • Управління ГДС
  • Щоденник
  • Фізкультура та спорт
  • РЦДТ
  • Приморський район
  • Приморська РДА
  • РПМПК
  • РМЦ

  • Репозитарій навчального контенту

    GISMETEO: Погода по г.Приморск
    Copyright MyCorp © 2017Конструктор сайтів - uCoz